Copyright © Centrum Zdrowego Ruchu - 2021

Realizacja: desigmo.com.pl

KONTAKT

Chcesz umówić wizytę?

Lub masz jeszcze jakieś pytania?

Przejdź do zakładki kontakt

Opinie pacjentów

Kompetencje w zakresie leczenia

Artroskopowe i otwarte leczenie stawu kolanowego i skokowego
Artroskopowe i otwarte leczenie barku i stawu łokciowego
Leczenie urazów sportowych
Operacyjne i zachowawcze leczenie złamań kości

LECZENIE

Jestem specjalistą ortopedii traumatologii narządu ruchu, a szczególne moje zainteresowania to małoinwazyjne leczenie schorzeń kończyny górnej i kończyny dolnej oraz diagnostyka ultrasonograficzna (USG) narządu ruchu - stawów, mięśni i więzadeł. Zajmuje się leczeniem urazów, w tym urazów sportowych, ścięgien, niestabilności stawów, zmian zwyrodnieniowych, zespołów przeciążeniowych, uszkodzeń i ucisków nerwów, złamań i braku zrostu kości.

 

Leczenie ortopedyczne technikami małoinwazyjnymi obejmuje artroskopie stawów przede wszystkim kolanowego, skokowego, barku i stawu łokciowego. Chirurgiczne leczenie obejmuje również nadgarstkowy, stawy i kości ręki, staw biodrowy i skokowy w tym uszkodzenia mięśni, ścięgien, więzadeł, łąkotek, chrząstki, niestabilności, konfliktów stawowych. Wykonuje zabiegi zespolenia złamań kości, rekonstrukcje ścięgien, więzadeł, oraz naprawy łakotek i chrząstki stawowej.
 

Swoje doświadczenie w diagnostyce i leczeniu nabyłem podczas wielu lat pracy w różnych ośrodkach ortopedycznych, jak również podczas kursów, szkoleń i konferencji zarówno w kraju jak i za granicą. W codziennej praktyce najważniejsza jest dla mnie solidność i wysoka jakość świadczonych usług medycznych. Do każdego problemu, urazu, czy schorzenia podchodzę holistycznie, skupiając się nie tylko na uszkodzonym stawie lub kości ale również diagnozując możliwe przyczyny i stawiając na profilaktykę. Współpracuję z innymi specjalistami oraz rehabilitantami, których konsultacje są nieodzownym elementem komplementarnego i optymalnego leczenia. Dobra edukacja chorego, profesjonalnie przeprowadzona rehabilitacja warunkują sukces leczenia. Zakończenie leczenia opiera się na ocenie nie tylko ortopedycznej a również funkcjonalnej przeprowadzonej przez rehabilitanta, dającej zielone światło na powrót do danej aktywności.

 

Zapraszam do zapoznania się z moją stroną!

Witam serdecznie na informacyjnej stronie internetowej

Czytaj więcej

Badanie USG

Czynniki wzrostu

Czytaj więcej

Skręcenie stawu skokowego

Czytaj więcej

Rehabilitacja

Czytaj więcej

Autor strony

specjalista z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu

dr n.med. Mateusz Stolarz

Umów wizytę w przychodni

Otwórz listę przychodni